Frynta Jízdní kola
Jízdní kola Frynta není žádná finta

Certifikáty


MAXBIKE konfigurátor

maxbike_bikekonfigurator_baner_250x250.jpg, 36kB

Návod „jak vybrat jízdní kolo“ je relativně častým tématem různých časopisů a serverů zabývajících se cyklo tematikou, avšak dokázali jste po jejich přečtení skutečně poznat který typ a model které značky je to pravé?

Pokud jste si schopni odpovědět na základní otázky: kde, jak, jak často, s kým budete jezdit a kolik do nového kola chcete investovat, pak Vám může být dobrým pomocníkem konfigurátor, který používá kvalitní český výrobce jízdních kol MAXBIKE a který funguje velmi jednoduše.
Jako jednoduchý návod vám může posloužit článek ze serveru NaKole.cz
Poskládejte si kolo a vyzvedněte si ho u nás.
A pokud si nejste jisti, rádi vám s výběrem poradíme.


TECH-DEALER 2015

tech_dealer_2015_str.png, 14kB

Jsme smluvní autorizovaný prodejce se statutem SMLUVNÍ PRODEJCE MAVIC S VÝHODOU TECH-DEALER MAVIC. Jsme technicky vyškolený prodejce a výhodou pro vás je možnost získání 3leté prodloužené záruky na produkty MAVIC.

Francouzská značka Mavic patří dlouhodobě mezi světové lídry. Nejdříve v oboru ráfků a později i zapletených kol.
Její kola tvoří jakýsi standard, se kterým jsou srovnáváni ostatní výrobci.
Žluté doprovodné vozy s nezávislou technickou podporou jsou již téměř nezbytným koloritem nejen většiny velkých světových závodů, ale v posledních letech i těch našich a nejednou i amatérských.
Prohlídka ve výrobním závodě MAVICu na ráfky v St. Trevier, Francie na ROAD BIKE.
Po dokončení jsou ráfky zabaleny a odeslány do montážních zařízení MAVICu v Rumunsku a Číně .


Prodejce e-totem

Patříme do prodejní sítě e-totem - specialisty na elektrokola.Značka e-totem je na českém trhu od začátku sezóny 2011, stala se již značkou zavedenou, což dokládá aktuálně nejširší síť prodejců po celé České republice.
Produkty pod značkou e-totem jsou vyvíjeny a testovány v České republice, výrobní dokumentace je následně předána do čínského závodu Golden Wheel Tianjin k výrobě.
Firma má vyvinuty vlastní komponenty pro elektrokola, které jsou vyráběny exkluzivně jen pro značku e-totem – mezi ně patří například sensor šlapání o 32 pozicích na kružnici, řídící jednotky včetně programového vybavení, ovladače na řídítka, atd.
V Číně má trvalý dohled nad přípravou a průběhem výroby, a to ve formě trvalého pobytu jednoho ze zaměstnanců (s celou rodinou:).
Firma Golden Wheel Tianjin má téměř pět tisících zaměstnanců, a v roce 2010 se umístila na druhém místě mezi nejlepšími výrobci kol v Číně, za vítěznou firmou Giant, před výrobci jako je například Merida.
Mezi lidmi pohybujícími se v oboru výroby kol a elektrokol je obecně známo, že Čína je téměř monopolním světovým výrobcem jízdních kol a elektrokol, a to včetně komponentů pro jejich montáž mimo území Číny.
Proto reklamní formulace některých firem ve smyslu „naše elektrokola nejsou čínská“ jsou pro odborníky úsměvné, právě proto, že řada komponentů se jinde než v Číně nevyrábí.
O elektrokolech na HYBRID.cz.

Prodejce APACHE

Prodáváme elektrokola ApachePrůkopníkem a velkým propagátorem elektrokol na českém trhu je firma Apache. Významnou součást kolekce Apache tvoří právě elektrokola. Do nabídky se poprvé dostala v roce 2009 a od té doby jejich oblíbenost každoročně výrazně stoupá. V současné době patří značka Apache k dominantním dodavatelům elektrokol na českém trhu.
Za velmi důležité u elektrokol považuje firma Apache spolehlivý záruční a pozáruční servis. Proto elektrokola prodává výhradně v síti partnerských obchodů Apache.
Jsme prodejce odborně způsobilý zákazníkům poradit při výběru vhodného elektrokola a především pomoci s řešením vzniklých problémů.
Veškeré náhradní díly k elektropohonům vede firma skladem v ČR a tak se oprava počítá v řádech dnů.
Od samého začátku se kola Apache vyrábějí výhradně v českých montážních společnostech, kde je podstatně větší možnost dohledu na kvalitu a lze flexibilněji reagovat na měnící se požadavky trhu. V posledních letech je výhradním dodavatelem společnost BPS Šumperk. Vlastníkem společnosti BPS Bicycle Industrial je rakouská firma BTM Bike Trading, GmbH, která je zároveň hlavním odběratelem šumperského podniku.
O BSP Bicycle na SVĚTSPORTU.info.

Prodejce koloběžky Kostka

Prodáváme koloběžky Kostka.Firma se zabývá výrobou a prodejem koloběžek, rámů kol, lakováním práškovou barvou, zámečnickou výrobou a výrobou na zakázku. Má dlouholeté zkušenosti a zázemí na trhu s koly ( byla hlavním dodavatelem pro firmu OLPRAN ), nyní se snaží prorazit na trhu sama pod názvem KOSTKA.
Rozhovor s Markem Kostkou o koloběžkách na priblizovadla.cz.
Fotografie z výrobních prostor si můžete prohlédnout na KOLOBEHsport.cz.

 

Sdílet


facebook.png, 2,5kB linkedin.png, 2,6kB twitter.png, 2,6kB Share on Google+
rss_32.png, 2,3kB sitemap_32.png, 2,3kB
kniha_32.png, 4,1kB